Весно-краса й дівоча врода…


Весно-краса й дівоча врода…
Так вже знаково й традиційно сталося в Міжрегіональній Академії управління персоналом, що на початку весни тут від- булися справжні дива. Та й такі, що зворушать будь-кого! Найкраще, що нині має МАУП у яскравій скарбниці багато- гранного доробку напередодні свого 25-річного ювілею — це над- бання наше українське, його кмітливе студентство, яким не можна не пишатися. Звісно, не можна аж ніяк оминути його найчарівнішу стать — найвродливіших дівчат!

Увага ! Обира ється найкра ща!
Наші жінки… Наші любі, ніжні, лагідні, славетні та навіть інколи мужні… Мабуть, не задарма на початку березня є Свято Весни та Краси, що відоме нам з далекого дитинства, коли щиро, по-чоловічому, чемно та елегантно ми вшановуємо мате- рів, дружин та все вельмишановне наше жіноцтво! Як ми, чоловіки, їх кохаємо і як бажаємо — аби принаймні чудодійно вблагати скромне чоловіче око, серце та душу, бачачи їх, неперевершених, неваго- мих, тендітних, чарівних!

Аби ще раз переконатися в цій непере- вершеній істині, напередодні Міжнародного дня жінок й відбулося у МАУП 6 березня свято-шоу "Міс МАУП-2014" на академічному подіумі на славу Її Королівської Величності Краси. У кінокон- цертному залі "Україна" МАУП обиралася найкраща з найкращих. До речі, журі було досить прискіпливим, бо ж зібралися справжні щирі шанувальники та знавці жіночої вроди, серед яких проректор з наукової та виховної роботи Микола Головатий; директор Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г. А. Алієва Іван Бідзюра; директор з маркетингу — начальник управління маркетингу та реклами Іван Іваніщенко; заступник начальника управ- ління маркетингу та реклами Людмила Бургомістренко; володарка титулу "Міс МАУП-2013" Дарина Томко; володар титу- лу "Містер МАУП-2012" Руслан Хмуров; випускник МАУП, володар титулу "Містер МАУП–2008" Реваз Русадзе та інші.

Атмосфера справжнього, чарівного свята запанувала у залі вже з перших слів ведучих: "Шановні прихильники краси! Краси-природи, краси почуттів і, звичайно, жіночої, такої привабливої для кожного справжнього чоловіка, краси. Краси, оспіваної поетами і прозаїка- ми, живописцями і скульпторами, кінорежисерами і драматургами!".

Під бурхливі оплески присутніх до зали уві- йшли учасниці конкурсу "Міс МАУП-2014" — чарівні дівчата Катерина Агафонова (Українсько-Арабський інститут міжнарод- них відносин та лінгвістики імені Аверроеса), Вікторія Шумнова (Інститут права ім. князя Володимира Великого), Анастасія Осадча (Інститут реклами), Анастасія Бабініна (Інститут права ім. князя Володимира Великого), Надія Кучер (Економіко-правовий технікум при МАУП), Ірина Дьячковська (Інститут реклами), Аріна Коломієць (Українсько-Арабський інститут міжнарод- них відносин та лінгвістики імені Аверроеса), Олександра Скворцова (Інститут реклами).

Цьогорічне змагання за корону та титул "Міс МАУП" складалося з п’яти конкурсів. У першому учасниці демонстрували елегантні вечірні сукні, крокуючи у дефіле на високих підборах.

Другий конкурс був під назвою "Мій ідеал". В ньому красуні мали охарактеризувати жінку, чий життєвий шлях їх надихнув. Коко Шанель, Наташа Ростова, Одрі Хепберн, богиня Афіна, Мері Поппінс, Маргарита із роману М. Булгакова, Єва Грін та загадкова Lady in blaсk — усі ці жінки стали взірцями для учасниць.

У третьому конкурсі "Пляжний сезон" дівча- та приємно здивували глядачів своєю винахід- ливістю. Кожна конкурсантка підібрала для себе найкращий купальний костюм. Глядачі могли побачити яскраві бікіні, розшиті блис- кучим камінням купальники, а також стримані купальні костюми, купальники із жабо. Зрештою саме цей конкурс й став найпопу- лярнішим й найцікавішим, особливо для гля- дачів сильної статі.

У наступному випробуванні "Весняні фан- тазії" дівчата показували свої вокальні, танцю- вальні, акторські та авторські таланти. "Міс Чарівність" дістався Аріні Коломієць; володаркою стрічки "Міс Загадковість" стала Олександра Скворцова; номінацію "Міс Досконалість" та 3-тє місце у конкурсі "Міс МАУП-2014" отримала Анастасія Бабініна; "Міс глядацьких симпатій" та 2-ге місце здо- була Надія Кучер.

А "Міс МАУП-2014" та володаркою титулу "Міс успіх" стала Катерина Агафонова.

Після завершення конкурсу коронована красуня Академії Катерина Агафонова поділилася своїми від- чуттями: "Перші дві секунди після завершення "Міс МАУП" — це було хвилювання. Наступні дві секунди захотілося плакати від щастя. Потім я відчула справ- жню радість, адже я дуже сильно прагнула здобути цей титул".

Хто ж вона, коронована Міс?
Про цю неабияку колоритну дівчину варто й ще дещо додати цікавого. Вродлива й цілеспрямована, вона потайки завжди прагнула якось яскраво прояви- ти себе на конкурсах та й відчайдушно й небезуспішно йшла до цієї дівочої перемоги. Та не лише дівочої… Та й сталося!

Катерина Агафонова щиро спілкується з пресою вже не перший рік, принаймні є її розмова-інтерв’ю на інтернетівських сторінках ще 2012 року. Зрештою, про Катерину, яка вважається однією з найбільш яскравих та неординарних особистостей, можна повідати, що вона починала свою академічну біографію в МАУП зі студент- ки Українсько-Арабського інституту міжнародних від- носин та лінгвістики імені Аверроеса. Нині вона є зіркою вокальної студії "Gloria", у складі виступу якої здобувала визнаних вершин своєї вокальної майстерності.

Катерина є однією з активісток Академії, вона постій- но бере участь у мистецьких та вокальних конкурсах, їздить на гастролі разом з вокальним колективом по Україні та за кордон, де студенти представляють і свій вуз, і свою країну.

Щодо отримання освіти саме в МАУП Катерина вва- жає, що це був її цілком свідомий вибір. Коли у старших класах вивчала каталоги різних ВНЗ України, то свою увагу звернула саме на Міжрегіональну Академію управ- ління персоналом, яка вподобалася їй насамперед про- фесіоналізмом та авторитетністю, вигідними умовами навчання та хорошою навчальною базою. Це й визна- чило її вибір саме цього навчального закладу

До Києва вона якось приїхала з Луганської області на День відкритих дверей, що регулярно проводяться у МАУП, й подала документи. Оскільки за окресленням життя свого була активісткою та відмінницею, то всту- пила без проблем.

Зрештою, коли Катерина ділиться своїми почуттями від першої зустрічі з Академією, згадує як була вражена її великою та чудовою територією, а також сучасною бібліотекою з чималими фондами та зручністю корис- тування ними.

Найперші враження від навчання були найяскраві- шими. Катерина відчула, що таке сесія, знайшла тут чимало друзів. Крім того, в неї змінилося ставлення до самого поняття ВНЗ, бо, за її словами, вона завжди вважала, що після вступу завершиться її творчість і почнеться тяжка праця. Проте саме Академія надала їй можливість розвиватися легко, творчо та зручно, що приємно вразило дівчину.

Катерина обрала навчальний напрям "Країнознавство" (спеціалізація "Міжнародні відносини і дипломатія країн Європейського союзу"), починала освітній шлях з бакалавра міжнародних відносин. Нині вона вже студент- ка V курсу, завершує магістратуру. За словами дівчини, вона свідомо обрала саме цю спеціаль- ність ще з восьмого класу, бо її завжди прива- блювали лише дві професії: країнознавець та археолог. Вона полюбляє спілкуватися, для неї важливо, аби спілкування відбувалося чемно, професійно, по-діловому, чому й хотілося б навчитися. Її професійне кредо: правильно, яскраво, грамотно, коректно представляти інтереси своєї країни — тому саме робота дипломата й приваблює її у цій професії.

Найцікавішим предметом Катерина вважає історію міжнародних відносин, оскільки, на її думку, це справді є цікава й корисна дисциплі- на, на заняттях з опанування якою ніколи не нудно, особливо коли їх читає чудовий викла- дач Олена Масловська,

Було до Катерини таке запитання: "Які від- криття Ви зробили для себе в Академії"? Відповіла без вагань: "Головне: за наявності бажання — все можливо, головне, працювати над собою і тоді все можна зреалізувати.

Наприклад, виступаючи разом з вокальним колективом Академії "Gloria", я брала участь у міжнародних конкурсах. Виступаючи від МАУП в Угорщині, я посіла перше місце, і коли оголошували переможців, то називали й краї- ну, яку я представляла. Це також змінило моє уявлення про те, чого можна досягти за вели- ким бажанням і старанням".

Чи є захоплення у Катерини? З усіх захо- плень дитинства в неї залишився лише вокал, тому рідна Академія дає можливість підтриму- вати і розвивати хобі дівчини, брати участь у конкурсах на міжнародному рівні.

Професійний особистий шлях? Катерина, прагнучі знайти роботу саме за фахом та пра- цювати в Україні, переконана, що в цьому сенсі вона — патріот. Підтримка? Купа друзів, яких знайшла в Академії, — бо ж здебільшого їх поєднала музика.

Про що мріє? Звісно — про Весну! А ще мріє отримати водійські права, тільки не на авто- мобіль, а на ... вертоліт! Та як би там не було з приборканням гелікоптера, а досить певний віраж у своєму житті ця дівчина зробила — та й впевнено, м’яко, ефектно приземлилася на землю нашу переможницею конкурсу "Красуня МАУП-2014"!

З чим й вітаємо тебе, наша красуню- Катерино! Тож, шановна, своє кермо життєве й надалі не відпускай!

Віталій Коломієць,
Ольга Коробій 

ПерсонаL

Анонсы

Акции/Розыгрыши

Блоги